Kijk niet om – Clare Donoghue

Stalking, Londen, angstaanjagende spanning, schokkende twists; de ingrediënten van ‘Kijk niet om’ van Donoghue.

Fotografe Sarah wordt gestalkt. Wanneer er in haar omgeving in Londen diverse vrouwen vermoord worden aangetroffen, staat de politie voor een raadsel. De dader gaat steeds grover te werk. Wat is het verband tussen de slachtoffers? Ondertussen krijgt Sarah cryptische briefjes en verontrustende telefoontjes.

‘Kijk niet om’ van Clare Donoghue is een thriller voor de fans van Peter James en Lee Child.
David Hewson gaf een mooie quote: ‘Overtuigend en verontrustend. Een auteur om in de gaten te houden.’

In kijk niet om krijgt Sarah Grainger te maken met een stalker. Ze woont in Londen en werkt als succesvol fotografe. Althans, tot ze last krijgt van de stalker. Zijn bedreigingen nemen zulke angstaanjagende vormen aan dat Sarah veranderd in een stil en teruggetrokken persoontje wat haast niet meer de straat op durft. Als er dan ook nog precies bij haar in de buurt drie vrouwen worden vermoord, steeds op meer gruwelijke wijze, komt het voor Sarah steeds dichterbij. De politie staat ondertussen voor een raadsel, ondanks hun pogingen deze psychopaat te kunnen ontmaskeren. De dader lijkt dichterbij dan Sarah kon vermoeden.

Kijk niet om is een ijzersterke thriller die je dankzij een prikkelende proloog meteen het verhaal intrekt. De spanningsboog is erg goed en het verhaal neem regelmatig een wending. Waar je denkt het wel te weten kom je toch nog voor verrassingen te staan. Een heerlijk boek wat je op het puntje van je stoel laat zitten en bijna in één ruk uit laat lezen.

Uitgeverij: De Fontein
ISBN: 9789026135767
320 pagina’s
Prijs: € 18,99

written by

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.